"Жезқазған қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" ММ
Мемлекеттік мекемесінің ресми сайты
Главная Ақпарат Шағын және орта бизнесі бойынша кәсіпкерлердің тізімі

Шағын және орта бизнесі бойынша кәсіпкерлердің тізімі

Опубликовано: 18 марта 2013 . Обновлено: 22 февраля 2016

Кәсіпорынның атауы

Басшысының аты-жөні

 

1

«Астық өнімі» АҚ

Асансеитов

Марат Шахманович

2

«Жезқазган Сүт» ЖШС

Черняков

Матвей Павлович

3

«Ютария LTD» ЖШС

Шауенова

Сауле Бахытжановна

4

«Capital Project LTD» ЖШС

Гудовщиков

Александр Олегович

5

«КазТех Фильтр» ЖШС

Иванченков

Дмитрий Леонидович

6

«Әлел-М» ЖШС

Абишев

Мереке Козыбекулы

7

«BAYAN компаниясы» ЖШС

Искакова

Асия Бейбутовна

8

«Самға» ЖШС

Байдильдаев

Абай Болатович

9

«Арша-Мебель» ЖШС

Карабеков

Бауыржан Егинбаевич

10

«Ксанта» ЖШС

Турланов

Маргулан Кыдырманович

11

«Әлем-Строй» ЖШС

Шайжанова

Айгул Шахмардановна

12

 «Дала Центр» ЖШС

Оспанов

Абдыгапар Сейтович

13

 «Стивал Ман» ЖШС

Мангибаев

Ерлан Смайлович

14

«Gold motion» ЖШС

Хачатрян

Ольга Васильевна

15

 «Ирбис» ЖШС

Сейлова

Бибисара Журсинбековна

16

«Ремстрой» ЖШС

Распопов

Николай Иванович

17

«SAD» ЖШС                  

Абуладзе

Сергей Сергеевич

18

«Рокада» ЖШС

Мартиросян

Людвиг Сурени

19

«Садко» ЖШС

Савин

Дмитрий Эдуардович

20

«Сауда Орталағы Шаруа» ЖШС

Кенжебеков

Ерлан Темиркулович

21

«Панацея» ЖШС

Чумаков

Абуязид Магомедович

22

«Самаз» ЖШС

 

Бирманов

Ербол Абдуллахапович

23

«Океан РС» ЖШС

 

Нысанбаев

Саят Науанович

24

«Самади» ЖШС

Тулеуов

Сакен Жаканович

25

«M-Line» ЖШС

Ергалиев

Марат Турсунович

26

«Юникс-1» ЖШС

 

Сурнин

Сергей Александрович

27

«Бөкен» ЖШС

Дюсенбеков

Руслан Советович

28

«Барс2030» ЖШС

Амалбеков

Рахат  Игенович

29

«Нұртай фирмасы» ЖШС

Дильдебаев

Кудайберген Ералиевич

30

«АСЦ Техноплюс» ЖШС

Фатыков

Азат Газетович

31

«С Мұнай» ЖШС

Сеилов

Сакен Салимжанович

32

«Выбор» ЖШС

Ахметбеков

Аманкелды Кенжеханович

33

«Тоғай» ЖШС

Тепляков

Сергей Владимирович

34

MAX-M» ЖШС

Магзумов

Мейрам Нурланович

35

«Восток» ЖШС

 

Елимесов

Серик Султанович 

36

ЖК «Дәулетбаева»

Даулетбаева

Фарида Рамазановна

37

ЖК «Махмудов»

Махмудов

Ибрагим Исмаилович

38

ЖК «Әлсеитов»

 

Альсеитов

Мурат Узакбаевич

39

ЖК «Мукашев»

 

Мукашев

Бауыржан Тортаевич

40

ЖК «Чевдарь»

Чевдарь

Аркадий Иванович

41

ЖК «Мукушева»

 

Мукушева

Венера Рафаиловна

42

ЖК «Карнаева»

Карнаева

Римма Файзиевна

43

ЖК «Мамаев»

 

Мамаев

Аян Акбергенович

44

ЖК «Нам»

Нам

Владимир Афанасьевич

45

ЖК «Алимбаев»

 

Алимбаев

Каныбек Фаникажыулы

46

ЖК «Якубский»

 

Якубский

Константин Николаевич

47

ЖК «Игнатьева»

 

Игнатьева

Наталья Васильевна

48

ЖК «Нурманов»

 

Нурманов

Жамбыл Несипалиевич

49

ЖК «Слембаев»

 

Слембаев

Марат Калимбекович

50

ЖК «Пепелько»

Пепелько

Оксана Андреева